GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri
12. Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongresi, 5-7 Mart 2020 tarihleri arasında Hilton Dalaman Otel, Muğla’da gerçekleştirilecektir.

Konaklama
Hilton Dalaman Otel, Muğla’da yapılacaktır. 

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe’ dir.

Ödül Töreni ve Konser
6 Mart 2020 Akşamı Konser programı gerçekleştirilecektir.

Yaka Kartı
Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır.

Katılım Belgesi
Tüm katılımcılara katılım belgeleri 7 Mart 2020 tarihinde dağıtılacaktır.

Davet Mektubu
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. (Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.)

Kredilendirme
Kongrenin tüm oturumları ve kurslar Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu (STE) ve Avrupa Hematoloji Birliği – EHA (CME) tarafından kredilendirilecektir.

Transfer Hizmetleri 
Kongre tarihlerindeki transfer talepleri tek yön 200 TL karşılığında yapılacaktır.  Transfer ücretlerine %18 KDV eklenecektir.

İPTAL ŞARTLARI

Kayıt İptalleri
Kayıt iptali 3 Ocak 2020 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ücretinin tamamı; 3 – 10 Ocak 2020 tarihleri arasında bildirildiği takdirde kayıt ücretinin %50’si iade edilir. 10 Ocak 2020 tarihinden sonra yapılacak kayıt iptallerinde iade yapılmayacaktır.

Konaklama İptalleri
Konaklama ücretlerinde geri ödeme ancak 3 Ocak 2020 tarihine kadar yapılan iptallerde %50 oranında yapılacaktır. 3 Ocak 2020 tarihinden sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır.

Uydu Sempozyum ve Stand İptalleri
Uydu Sempozyum ve stand ücretlerinde geri ödeme ise 3 Ocak 2020 tarihine kadar yapılan iptallerde %50 oranında yapılacaktır. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde geri ödeme yapılmayacaktır.

* Tüm iadeler kongre sonrasında yapılacaktır.